Linie

Wykaz linii Kaliskich Linii Autobusowych Spółka z o.o. na dzień 01 marca 2018 r.

rozkład dostępny na stronie internetowej przewoźnika: www.kla.com.pl

Nr linii Przebieg linii
1 Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Łódzka – Winiary Fabryka – Leśna Winiary Pętla
1A Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek –  Łódzka – Winiary Osiedle – Winiary – Zduny – Dróżnik – Hellena – Opatówek
1B Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek –  Łódzka – Winiary Osiedle – Winiary – Zduny – Tłokinia Kościelna – Rożdżały – Tłokinia Wielka – Nowa Tłokinia – Opatówek
2 Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Złoty Róg – Pl. Jana Pawła II – 3-go Maja – Nowy Rynek – Chopina – Harcerska – Poznańska – Nowy Szpital – Cmentarz Komunalny – Kampus PWSZ
3A Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Ks. Jolanty – Piwonice – Szałe Pętla
3B Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Ks. Jolanty – Piwonice – Starożytna – Wolica Las – Borek – Wolica Szpital – Wolica – Chełmce
3C Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Ks. Jolanty – Piwonice – SKR – Rzymska – Sulisławice
3D Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Ks. Jolanty – Piwonice – SKR – Rzymska – Sulisławice – Żydów
5 Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Stanczukowskiego – Korczak – Poznańska – Harcerska – Chopina – Nowy Rynek/Parczewskiego – Toruńska
6 Elektryczna Pratt Whitney – WSK – Częstochowska – Budowlanych – Polna – Legionów – Górnośląska – Podmiejska – Stanczukowskiego – Poznańska – Harcerska – Chopina – Nowy Rynek/Parczewskiego – Toruńska – Skarszewska/Kapłana – Warszawska – Pólko/Długa Pętla
7 Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Trasa Bursztynowa – Spółdzielcza – Tatrzańska – Budowlanych – Częstochowska – Ks. Jolanty – Rzymska – Sulisławice
8 Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Wojska Polskiego – Majkowska – Długosza – Złota – Bażancia
9 Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska  – Dworzec PKP – Trasa Bursztynowa – Grunwaldzka – Tatrzańska – Spółdzielcza – Trasa Bursztynowa – Łódzka – Kołobrzeska – Połaniecka – Będzińska – Lubelska  – Leśna Winiary Pętla
10 Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Harcerska – Poznańska – Szopena – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II –  Łódzka – Winiary Fabryka (LINIA NOCNA)
11 Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska  – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Jana Pawła II – Łódzka – Kołobrzeska – Połaniecka – Będzińska – Lubelska – Winiary Osiedle
12 Prymasa St. Wyszyńskiego – Wojciechowskiego – F-ka Domów – Podmiejska – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Św. Józefa – 3-go Maja – Nowy Rynek – Chopina – Harcerska – Poznańska – Cmentarz Komunalny
12K Prymasa St. Wyszyńskiego – Wojciechowskiego – F-ka Domów – Podmiejska – Górnośląska – Legionów- Bankowa – Pl. Jana Pawła II – 3-go Maja – Nowy Rynek – Chopina – Harcerska – Poznańska – Nowy Szpital – Cmentarz Komunalny – Kampus PWSZ – Kościelna Wieś
13 Skłodowskiej-Curie – Wojciechowskiego – Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Pl. Jana Pawła II – 3-go Maja – Majkowska – Staffa – Długa Pętla
15 Skalmierzyce – Szczypiorno – Nosków – Wrocławska – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Kilińskiego – Stawiszyńska – Żołnierska – Staffa/Szymanowskiego – Długa Pętla – Godebskiego Pętla/Nowy Rynek – Majkowska – Długosza – Polo – Bażancia
16 Obozowa Pętla – (Metalowców) – Grunwaldzka – Tatrzańska – Spółdzielcza – Kresowa – Legionów – Nowy Świat – Chopina – Nowy Rynek – Majkowska –  Długosza – Złota – Bażancia
17 Kotowiecko – Droszew – Trkusów – Biskupice – Dobrzec – Dobrzecka – Wojska Polskiego – Harcerska – Chopina – Nowy Rynek – Majkowska
18 Prymasa St. Wyszyńskiego – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – Wrocławska – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Św. Józefa – Stawiszyńska – Tuwima – Staffa –  Długa Pętla
19 Prymasa St. Wyszyńskiego – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Jana Pawła II – Stawiszyńska – Tuwima – Godebskiego
19E Ostrów Wlkp. – Czekanów – Fabianów – Biskupice – Skalmierzyce – Szczypiorno – Nosków – Wrocławska – Wojska Polskiego – Górnośląska – Rogatka – Chopina –  Parczewskiego/Babina – 3-go Maja – Majkowska
22 Godebskiego  – Stawiszyńska – Babina – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Dobrzecka – Harcerska – Chopina – Parczewskiego – Stawiszyńska – Godebskiego